تبلیغات
چریکه - دانلود کیبورد کردی و تعدادی فونت کردی
چریکه
( خوێندکارانی تامه‌زرۆی وێژه‌ " ئه‌ده‌بیات" : زانکۆی په‌یامی نووری سه‌رده‌شت )
 

برای کاربران کامپیوتر که می خواهند در کنار زبان های انگلیسی و فارسی از زبان کردی هم بهره بگیرند کیبورد کردی را به همراه تعدادی فونت کردی واسه دانلود میزاریم برای دریافت فایل ها روی لینک های زیر کلیک کنید ( قبل از دانلود قسمت توضیحات در پایین را حتماَ بخوانید )  :

1.کیبورد کردی ( ته‌خته‌ کلیلی کوردی )

2.تعدادی فونت کردی

3.فایل نصب نرم افزار وین رار

4.فایل پچ نرم افزار وین رار

توضیحات :

1.بعد از دانلود ‌آنرا نصب کرده‌ و بگذارید رایانه‌ تان رستارت شود ، اگر دقت کنید در نوار وظیفه‌ در کنار زبان انگلیسی و فارسی زبان دیگری هم اضافه‌ شده که همان زبان کردی است .

2.بعد از دانلود مشاهده خواهید کرد که‌ این فایل بصورت رار می باشد و باید با نرم افزار وین رار از حالت رار بازگردانده‌ شود و بعد فایل های داخل پوشه ایجاد شده‌ را در پوشه‌ فونت موجود در پوشه ویندوز درایو سی کپی خواهید کرد .

3.اگر در کامپیوتر نرم افزار وین رار را ندارید می توانید انرا از بالا دانلود کنید چون برای خارج کردن فونت های کردی از حالت رار با آن نیاز دارید ، بعد از دانلود نرم افزار آنرا نصب کنید .

4.اگر فایل نصب نرم افزار وین رار را دانلود و نصب کردید ، حال فایل پچ نرم افزار وین رار را نیز دانلود و نصب کنید .

 

3. Local Disk ( c ) – Windows – fonts

 

امیدواریم بتوانید از کیبورد کردی بدون هیچ مشکلی  استفاده‌ کنید .

چه‌شنی بابه‌ت : زمانی کوردی، 
ئه‌تیکێت :
 
ناسنامه

چریکه‌ :کانوونی ئه‌ده‌بی زانکۆی په‌یامی نووری سه‌رده‌شت ، به‌ خێر بێن بۆ ماڵپه‌ڕی خۆتان تکایه‌ به‌ بیرو ڕا و بۆچوونه‌کانتان یارمه‌تیده‌رمان بن

کۆبوونه‌وه‌کانی کانوونی ئه‌ده‌بی چریکه‌ دووشه‌ممانه‌‌ کاتژمێر 11:30 له‌ پۆلی102 زانکۆی په‌یامی نووری سه‌رده‌شت ده‌گیرێن .به‌رێوه‌به‌ر : ئه‌ندامانی کانوونی ئه‌ده‌بی

هاوڕێکان
Online User
سه‌ردانه‌کان
گشت سه‌ردانه‌کان:
سه‌ردانه‌کانی ئه‌مڕۆ :
سه‌ردانه‌کانی دوێنێ:
سه‌ردانه‌کانی ئه‌م مانگه‌ :
سه‌ردانه‌کانی مانگی رابردوو :

دانشجویان کرد دانشگاه زنجان